Osobní pokladna Quitec miniPOS

Akce
5 hodnocení
Značka: Tousei
2 490 Kč –24 %
Osobní pokladna Quitec miniPOS
2 490 Kč –24 % 1 890 Kč 2 286,90 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Osobní pokladna miniPOS je ideální řešení pro ty, kteří si nosí svou práci s sebou. Aplikaci si snadno instalujete do svého mobilního telefonu. Zakoupíte jen přenosnou tiskárnu a můžete začít vystavovat účtenky. Tiskárna má vlastní akumulátor a nabíjí se stejně jako mobilní telefon. Aplikace komunikuje s tiskárnou bezdrátově přes Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladna do mobilu

miniPOSm

Pokladní aplikaci miniPOS si nainstalujete do svého mobilu nebo tabletu se systémem Android. Pracovat s aplikací se naučíte za pár minut. Obsluha je velmi jednoduchá. Přesto budete překvapeni množstvím užitečných funkcí.

Přenosná tiskárna

TS-M230 White Right Isolated

Přenosná tiskárna TS-M230 je určená pro mobilní tisk účtenek. Snadno ji vezmete s sebou a vydávat účtenky můžete přímo u zákazníka. Tiskárna má jednoduchý design a vyrábí se v bílé i černé barvě. Její ovládání je jednoduché, má jen dvě tlačítka na zapnutí a posun papíru. Tiskárna má v sobě akumulátor a bez napájení vytiskne několik set účtenek.

Variabilní použití

Printer on Palm Grey

Zařízení se skvěle hodí do většiny provozů, kde potřebujete buď malou tiskárnu a nebo přenosnost. Oceníte ji i tam, kde nechcete mít samostatnou pokladnu, ale jen aplikaci na svém mobilu či tabletu.

Výdrž baterie

baterie-vydrz

Vynikající životnost baterie díky efektivnímu řízení výkonu a inteligentními funkcemi pro úsporu energie. Jednoduše takto: při delší nečinnosti se tiskárna sama uspí a šetří tak baterii :-)

Podpora operačních systémů

Windows-Linux-Android-IOS

Tiskárna je kompatibilní se systémy Windows, Linux, Android a IOS.
Naše aplikace miniPOS je určena výhradně pro systém Android.

Specifikace tiskárny

Rozlišení:

384 bodů/řádek

Rychlost tisku:

70mm/s

Tisk:

Termální

Šířka kotouče:

57mm

Průměr kotouče

40mm

Baterie

LiPol, 2000mAh/7,4V

Rozhraní:

USB, Bluetooth

Hmotnost

200g

Rozměry

114*80*50mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabletové pokladny
Záruka: 1 rok
Platforma: Android

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tousei-spolecnost

Tousei se specializuje na návrh, výrobu a prodej inteligentních koncových zařízení jako jsou terminály Android, PDA a mobilní tiskárny. Produkty Tousei mají uplatnění v bankovnictví, finančních institucích, telekomunikacích, provozu, dopravě, logistice a v průmyslu. Produkty značky Tousei jsou vyváženy do Brazílie, Evropy, Spojených států - celkem do více než 100 zemí a regionů.