Kdo je Zoper

favicon-zoper-arrow

ZOPER je expert na pokladny a vybavení obchodu. Má rád techniku a hledá cesty, jak usnadnit práci. ZOPER má spoustu energie a nápadů. Jde si svou cestou. Je to rebel.

Vytvořili jsme tento obchod proto, abychom mohli pomáhat. Nechceme být jen další e-shop s elektronikou. Chceme být jiní. Máme dlouholeté zkušenosti s pokladními systémy a chceme své know-how předávat dál. Chceme vám naslouchat, pochopit vaše podnikání a pomoct vám řešit skutečné problémy, se kterými se potýkáte. Baví nás hledat řešení. Umíme využít moderní technologie k tomu, aby byla práce efektivnější a zábavnější. Pokud nám dáte svou důvěru, pomůžeme i vám.

Provozovatelem obchodu ZOPER je firma QUITEC s.r.o. - výrobce pokladních systémů a platebních automatů od roku 1995. Já jsem Martin Pavlík, majitel firmy QUITEC. Osobně ručím za kvalitu produktů a služeb, které zde nabízíme. Budu rád, když se ZOPER stane vaším průvodcem technikou pro obchod a když si jej oblíbíte.

Těším se na naši spolupráci

Martin Pavlík

martin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení