Elektronický štítek Chroma 21

1 hodnocení
Značka: Displaydata
369 Kč 369 Kč 394 Kč 394 Kč od 369 Kč 446,49 Kč včetně DPH 446,49 Kč včetně DPH 476,74 Kč včetně DPH 476,74 Kč včetně DPH od 446,49 Kč včetně DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Rámeček
Grafika
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Elektronický štítek, který pohodlně zobrazí cenu, produkt, propagaci, úroveň zásob, sociální recenze, měnu a mnoho dalšího. Důvěryhodná platforma se jednoduše instaluje a potřebuje minimální množství hardwaru v prodejnách každého dodavatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zobrazované barvy

S tímto štítkem můžete použít variantu červená, černá a bílá nebo žlutá, černá a bílá. Displej má velikost 68 x 34 x 13 mm. Volíte barvu rámečku černou a bílou.

Snadné ovládání

Webové rozhraní spravované z jediného místa, umožňuje měnit a monitorovat štítky - bez potřeby softwaru, serverů, přepínačů nebo zařízení v každém obchodě. Zařízení navíc plně podporuje Bluetooth, takže nebudete zakopávat o žádné kabely.

stitek-priklad-pouziti

Grafické provedení

Přednastavené šablony umožňují snadné vytvoření plně grafických štítků. Nemusíte tedy složitě řešit, jak bude váš štítek vypadat.

Výběr přiřazení

Snadné přiřazování a rušení označování štítků v mobilním zařízení dle vašeho výběru.

Ovládání z jednoho místa

Jedna softwarová platforma umožňuje spravovat komunikátor v obchodě a elektronický štítek. Ať už máte jednu prodejnu nebo tisíc. Nastavit tedy jednotný grafický styl napříč vaší firmou nebude žádný oříšek.

stitkz-pouziti

Nízké náklady

Díky tomu, že vám stačí pouze jedna instalace softwaru, ušetříte další zbytečné náklady pro další provozovny.

Vysoká bezpečnost

Zařízení funguje na frekvenci pod 1GHz, která není rušena sítí Wi-Fi 2,4 GHz. Koncová konektivita je navíc zajištěna průmyslovým pokrytím a aktualizacemi OTA (over-the-air).

Životnost baterie

Zařízení má vestavěnou baterii s dlouhou životností. Bez obav vydrží 5 roky s až 3 dobíjecími cykly denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Digital Signage
Záruka: 1 rok
Platforma: Android

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DdVk44XU8AAXLKS (1)

Společnost Dispaydata je lídrem v oblasti designu a dodávky plně grafických elektronických štítků. Pracují v úzkém partnerství s mnoha největšími maloobchodními značkami a operují v USA, Evropě, LATAMu a Asii. Pomáhají maloobchodníkům optimalizovat výnosy a zákazníkům zlepšují nákupní rozhodnutí. Plně grafické štítky dostupné ve třech barvách mohou zobrazit cenu, produkt, propagaci, úroveň zásob, sociální recenze, měnu a mnoho dalšího. Důvěryhodná platforma se jednoduše instaluje a potřebuje minimální množství hardwaru v prodejnách každého dodavatele.