Android pokladny CITAQ

Pokud byste rádi pokladnu, která něco vydrží a přitom je hezká a přenosná, pak čtěte dál. Představujeme vám kompaktní pokladny vše v jednom od společnosti CITAQ, postavené na systému Android. Na trhu je mnoho různých pokladen, ale dovoluji si tvrdit, že pokladny CITAQ jsou opravdu unikátní. V tomto článku vám rád ukážu proč.

Odolny-citaq-v8

 

Kompaktní provedení

První co na pokladně CITAQ zaujme je unikátní kompaktní design. Zejména nejmenší model CITAQ V8 je opravdový prcek. Celá pokladna není o moc větší, než 8" dotykový displej, který zabírá prakticky celou pracovní plochu.

Pokladna je příjemně těžká a stabilní. Díky tomu perfektně drží na prodejním pultu a ani se nehne. Tahle vlastnost je super například pro stánkový prodej, protože vám pokladna nespadne z pultu, ani když do ní někdo omylem strčí.

Vše potřebné je uvnitř. Počítač, displej, tiskárna, to všechno je v jednom kompaktním zaříuení. Žádné dráty, žádné propojování. Další plus pro snadné přenášení.

 

 

 

ergonomika-vzhled-citaq-h10

Odolnost proti nečistotám

Pokladny CITAQ jsou určené do náročného prostředí a nabízejí hned několik technických řešení pro vyšší odolnost.

Pracovní dotyková plocha je kapacitní a díky tomu funguje dobře i pokud je vlhká, mokrá, mastná nebo upatlaná něčím lepkavým. Snadno ji očistíte vlhkým hadříkem, případně s trochou saponátu.

Pracovní plocha přesahuje nad výstup papíru z tiskárny a tiskárnu kryje před nečistotami. Například drobky a mouka v pekařství spadnou volně na pult a nenapadají do tiskárny. Když pokladnu omylem polijete vodou, i voda pouze steče na prodejní pult a tiskárna zůstane suchá.

 

 

ergonomika-vzhled-citaq-h14

Spolehlivý tisk

Pokladny CITAQ to berou s tiskem vážně. Vestavěná tisková mechanika SEIKO patří mezi to nejlepší, co je na trhu k dispozici. Můžete se na ni opravdu spolehnout.

Pokladna provádí částečný střih účtenek. Vytištěná účtenka zůstane viset na výstupu z tiskárny, dokud ji lehce neodtrhnete. To oceníte také při montáži pokladny na zeď, jinak by účtenky padaly na zem.

Pokud by se s vaší tiskárnou přeci jen něco stalo, rychle ji opravíme. Jsme autorizovaným dovozcem a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

 

3-roky-zarukaVysoké záruky

Pokladny CITAQ jsou odolné a za jejich kvalitou si stojí jak výrobce, tak my. Proto na pokladny CITAQ poskytujeme nadstandardní záruky a to celé 3 roky. Ano, opravdu, záruka na celou pokladnu je 36 měsíců. Případné reklamace vyřešíme rychle a bez řečí.

Navíc, pokud provozujete pokladnu s naší pokladní aplikací miniPOS a pokladna se vám rozbije, okamžitě vám odesíláme náhradní pokladnu, abyste mohli prodávat bez přerušení. Nemusíte s pokladnou chodit do servisu a nebudete čekat 30 dnů na vyřízení reklamace.

 

 

miniPOSm

Kompatibilní s aplikací miniPOS

Android pokladny CITAQ jsou plně kompatibilní s naší pokladní aplikací miniPOS. Nemusíte řešit, zda bude vaše pokladna s pokladní aplikací fungovat. Vše jsme již otestovali za vás.

Nebojte se ani instalace, žádná nebude. Pokladnu CITAQ vám dodáme již s předinstalovanou aplikací miniPOS. Pokladnu jen zapnete a můžete prodávat.

Jako dárek od nás dostanete předplatné miniPOS na jeden měsíc zdarma. Spolu s 30 denním zkušebním obdobím můžete používat aplikaci miniPOS zdarma celé dva měsíce.

 

Využijte jedinečnou akci!

Právě teď při příležitosti představení Android pokladen CITAQ nabízí ZOPER jedinečnou akci, kdy můžete pokladny CITAQ zakoupit za velmi výhodné ceny. Jen pár dnů a akce bude pryč. Tato akce se nebude opakovat a platí jen do vyprodání kusů.

Vyberte si svou pokladnu CITAQ