Platební terminál FiskalPRO VX675 WiFi, Basic

1 hodnocení
Značka: FiskalPRO
9 990 Kč 12 087,90 Kč včetně DPH
Skladem (> 5 ks)

Nejmenší přístroj na trhu, který v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál. Perfektní malé, jednoduché řešení EET pro ty, co preferují mobilitu a potřebují akceptovat platby bankovními kartami. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet za nejvýhodnějších podmínek. Pokladna akceptuje i elektronické stravenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platební terminál VX675 je nejmenší přístroj na trhu, který v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladna pro EET, tiskárna účtenek a platební terminál. Svým moderním a elegantním provedením se výborně hodí do terénu. Baterie se dá lehce dobít přes micro USB kabel. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet za nejvýhodnějších podmínek. Pokladna akceptuje i elektronické stravenky.

Verzi GSM dodáváme včetně SIM karty s datovým tarifem ZDARMA. Neplatíte ani poplatky za software, ani připojení k internetu.

K pokladně doporučujeme koupit instalační balíček. Součástí je nastavení pokladny, zaškolení a podpora při instalaci certifikátu. Bez zakoupení instalačního balíčku Vám bohužel nemůže podpora poradit s úvodním nastavením pokladny, ani nahráním certifikátu.

Obsah balení
– pokladna
– napájecí kabel
– uživatelský manuál

Platební terminál VX675
– displej 2,8″ LCD barevný
– připojení WiFi nebo GPRS (varianty)
– baterie 2200 mAh
– termální tiskárna
– šířka pásky 58 mm, návin 40 mm
– počet PLU neomezený (max 50 PLU u verze Basic)
– akceptace všech běžných typů platebních karet

Doplňkové parametry

Kategorie: Platební terminály
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: