Platební terminál FiskalPRO VX520 GSM, s baterií

1 hodnocení
Značka: FiskalPRO
15 984 Kč 19 340,64 Kč včetně DPH
Skladem (> 5 ks)

Platební terminál FiskalPRO VX520 v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál. Zařízení je možné rozšířit o další příslušenství a bylo navrženo pro snadnou obsluhu. Zálohy dat i nastavení je možno provádět přes cloud. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet za nejvýhodnějších podmínek. Je zde možnosti i přijímat elektronické stravenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platební terminál FiskalPRO VX520 v sobě skrývá tři zařízení v jednom. Registrační pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál. Zařízení je možné rozšířit o další příslušenství a bylo navrženo pro snadnou obsluhu. Zálohy dat i nastavení je možno provádět přes cloud. Pokladna přijímá všechny běžné typy platebních karet za nejvýhodnějších podmínek. Je zde možnosti i přijímat elektronické stravenky.

Verzi GSM dodáváme včetně SIM karty s datovým tarifem ZDARMA. Neplatíte ani poplatky za software, ani připojení k internetu.

K pokladně doporučujeme koupit instalační balíček. Součástí je nastavení pokladny, zaškolení a podpora při instalaci certifikátu. Bez zakoupení instalačního balíčku Vám bohužel nemůže podpora poradit s úvodním nastavením pokladny, ani nahráním certifikátu.

Obsah balení
– pokladna
– napájecí kabel
– USB kabel pro komunikaci s PC
– uživatelský manuál

Platební terminál VX675
– displej LCD 128x63 bodů, bílý, podsvícený
– připojení LAN nebo GSM (varianty)
– baterie LiOn 1800 mAh (volitelně)
– termální tiskárna
– šířka pásky 58 mm, návin 49 mm
– počet PLU neomezený (max 50 PLU u verze Basic)
– akceptace všech běžných typů platebních karet

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokladní systémy a pokladny
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: