Cilico F760 Enterprise-class PDA with Fingerprint Recognition

1 hodnocení
Značka: Cilico
20 618 Kč 24 947,78 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Android 7.1 + oktávové jádro 2.0 GHz CPU + 5.5'' obrazovka PDA s NFC + WiFi + Bluetooth + 3G / 4G + Zebra 2D čárový kód. Mobilní počítač třídy CILICO F760 je 5,5 palcový FHD displej založený na operačním systému Android 7.1 s kapacitní dotykovou obrazovkou, která vám pomůže dosáhnout agilní vícenásobné činnosti. Tento snímač čárových kódů pro Android skenuje 1D / 2D / RFID kódy prostřednictvím technologie pokročilého skenování a inteligentního zobrazování, i když je kód poškozen, znečištěn, zobrazen na obrazovce nebo špatně kvalitní. Vynikající pracovní rozsah a široká oblast výhledu zlepšují flexibilitu aplikací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce integrovaný design

Ergonomicky-design-velikost

Přístroj poskytuje skenování čárových kódů 1D a 2D, NFC a také duální slot pro karty PSAM, rozpoznávání otisků prstů, UHF, duální kameru a další funkce IOT.

5 palcový displej s vysokým rozlišením

Displej-5palcu

Jasně barevný LCD displej s vysokým rozlišením (1280 x 720) a podsvícením zaručuje skvělou čitelnost i na přímém slunci. Smartphone se pyšní nejjasnější obrazovkou ve své třídě.

Snadné ovládání

Ergonomie-snadne-drzeni

Obrazovka může být mokrá nebo suchá a pracovníci mohou k ovládání používat stylus nebo špičku prstu, dokonce i silné pracovní rukavice.

Efektivní nabíjení

baterie-vydrz

F760 má procesor poskytující plný výkon při zachování dlouhé životnosti baterie. Přístor má baterii 4100mAh, která díky nejlepším technologiím zlepšuje efektivitu nabíjení. Z 5% na 100% se totiž nabije za pouhé 2,5 hodiny.

Efektivní skenování

Ctecka-carovych-kodu-skenovani

Vynikající skenovací výkon, rychlé a okamžité skenování čárových kódů a RFID skenování. Vylepšený ergonomický design úhlu skenování, který účinně snižuje pohyby zápěstí a tím pádem únavu, což výrazně zvyšuje efektivitu vašich zaměstnanců. Použitím vysoce výkonného ultra tenkého skeneru "ZEBRA" (SE4710), založeného na výkonném zpracování procesoru Qualcomm 8-jádrovým procesorem, poskytuje uživatelům přesnější a efektivnější skenovací zážitek.

Specifikace

Rozměry:

160×76 ×12.9 mm

Hmotnost:

235g (včetně baterie)

Displej:

5.5 inch, IPS screen, 1920 x 1080

OS:

Android 7.1

Procesor:

ARM Cortex-A53 Qualcomm octa-core, 2.0GHz

Paměť:

Standard: 2GB RAM/16GB ROM Rozšíření: 3GB RAM/32GB ROM

Rozhraní:

WPAN: Bluetooth 4.2

WWAN: GSM/GPRS/WCDMA/CDMA/ TD-SCDMA/TDD-LTE/FDD-LTE

WIFI frequency: 2.4GHz & 5GHz WIFI agreement: 802.11a/b/g/n/ac

Datové rozhraní:

Skenování: snímač 1D / 2D 

Fotoaparát : 8MP autofokus s bleskem

NFC

Baterie:

Li-polymer, 4200mAh

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní pracovní počítače
Záruka: 1 rok
Platforma: Android

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

cilico_banner

Cilico se specializuje na výrobu a vývoj módních, trvanlivých a odolných kapesních platebních terminálů, bezdrátových snímačů čárových kódů a průmyslových tabletů, atd.

Cilico byla založena v roce 2001. Hlavní R&D kancelář se nachází v Xi'an. Produkty jsou používány v mnoha oblastech, jako jsou zdravotnické ústavy, supermarkety a maloobchodní prodejny, logistika a expres, doprava, prodeje vstupenek, výrobní průmysl, inventář, správa aktiv a sledovatelnost. Společnost má důvěru více než 2tis klientů ve více než 68 zemí světa.

Cilico se zaměřuje především na výzkum a vývoj produktů a technologické inovace. Neustále zvyšuje investice a snahu o perfektní design a výkon všech produktů. Ve výrobě se striktně zaměřuje na kvalitu, sdílí stejné modernizované výrobní linky s mnoha světovými značkami. Výrobky Cilico také prošly mnoha certifikacemi jako IP65, CE, RoHS, FCC, BIS atd.

Firma je odhodlána stát se celosvětově vedoucím podnikem průmyslu IoT. Její vizí je neustále poskytovat stabilní a spolehlivé datové terminály a služby IoT. Ke všem klientům, dodavatelům i zaměstnancům považují poctivost za hlavní hodnotu a vždy ji mají na prvním místě.

Energiický a profesionální tým Cilico vyrábí a vyvíjí každý produkt srdcem a poskytuje pečlivé služby. Cilico je vždy s vámi.